Fethiye Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Fethiye Buzdolabı Servisi

Fethiye buzdolabı servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Fethiye buzdolabı servisi ve tamiri hizmetlerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Firmamız uzun yıllardan beri teknik servis hizmetini halkımıza sunmaktadır. İşimizde deneyimli olmamız ve belli bir iş ahlakına uygun olarak çalışmamız tercih edilmemizi sağlamaktadır. Karşılaştığınız hangi sorunlarda bizi aramanız gerekir?

Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Aşağıdaki gibi sorunlarla karşılaşanlar Fethiye buzdolabı servisi ve tamiri firmamızı arayarak randevu talep edebilir. Verilen randevulara tam zamanında gidilerek yaşanan sorunlara çareler bulunacaktır. Böylelikle sizler de sorunsuz bir şekilde buzdolabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Randımansız çalışan buzdolaplarında karşılaşılanlar nelerdir?

Buzdolabı Arızalarından bir kaçı;

İrtibat numaralarımız;

fethiye buzdolabi servisi tel no

Fethiye Buzdolabı Servisi Hizmetleri

Buzdolapları ev ve iş yerlerinde kullanılan en önemli beyaz eşyalar arasındadır. Onlarda karşılaşacağınız sıkıntılar sonrasında, içinde bulunan meyve, sebze ve yemekler çabuk bozulacaktır. Bu durum karşısında çöpe atılan gıdalar aile bütçenizi büyük zarar uğratır. Bodrum buzdolabı servisi olarak müşterilerimizin maddi kayıplara uğramaması için olaya hemen müdahale etmekteyiz. Uygun fiyatlarla buzdolabınızı tamir ettirerek yenisini alma yükünden kurtulmuş olacaksınız. Neticede yeni buzdolabı almanız ekonominizi sarsabilir.

fethiye buzdolabı servisi

Öncelikle bizi aradığınızda adınıza arıza kaydı oluşturulur. Sizlere randevu vererek ziyaretinize geliriz. Yerinde yapacağımız araştırmalar sonucunda buzdolabınızın arızasının neden kaynaklandığını tespit ederiz. Bazı arızalar onlara yapacağımız küçük bakımlarla giderilirken bazıları da parça değişimi ile mümkün olmaktadır. Bütün markalara teknik hizmet sunmaktayız. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmayı tercih etmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz servis ve parça garantisinden faydalanmış olurlar. En önemlisi de aynı arıza ile karşılaşırsanız ek ücret ödemezsiniz.

Fethiye Beyaz Eşya Servisi

Fethiye ve çevresinde siz değerli müşterilerimize 4 farklı üründe servis, teknik servis, onarım, bakım, tamirat, kurulum gibi, beyaz eşya servisi denilince akla gelebilecek tüm şeylerde sizlere hizmet vermekteyiz. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre fırınlarda yaşanabilecek olası sorunlarda teknik servis, ayriyeten kurulum hizmeti vermekteyiz. Bizleri hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Fethiye Buzdolabı Servisi ve Tamiri Tercihleri

fethiye bulaşık makinesi servisi
fethiye çamaşır makinesi servisi
fethiye buzdolabı servisi
fethiye ankastre fırın servisi
fethiye buz makinesi servisi

Fethiye Buzdolabı Servisi ve Tamiri Neden Tercih Edilmeli?

Buzdolapları fiyatı yüksek olan beyaz eşyalar arasında bulunmaktadır. Karşılaşılan sıkıntılarda ekonomik olması bakımından tamir ettirme yönteminin değerlendirilmesi gerekmektedir. Çünkü yenisini almak oldukça zor ve külfetlidir. Fethiye buzdolabı servisi ve tamiri hizmetlerini veren firmamızı tercih etmenizdeki bazı nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

fethiye buzdolabı servisi

Firmamızın kişilere sunduğu kaliteli hizmetlerle birlikte tercih edilen bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Sizler de bizleri arayarak randevu talep edebilir arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz buzdolabınızdaki sıkıntıları yerinde inceleyecek ve bazı bakımlarla verimli çalışmasını sağlayacaktır. Eğer parça değişimi gerekiyorsa orijinal parça kullanarak müşterilerimize servis ve parça garantisini sunmaktayız. Fethiye buzdolabı servisi ve tamiri için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir.

Her markada olan buzdolaplarını tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Her markadaki buzdolabınız ekibimizin tecrübeli ellerinde tamir edilmektedir. Sizler için önem verdiğiniz beyaz eşyalar bizler için de önemlidir. O yüzden buzdolabınız başta olmak üzere her türlü cihazınızı servisimizde tamir etmekteyiz. Fethiye buzdolabı servisi ve tamiri her markada olan cihazlarınızın kurulum, bakım, tamir ve onarım hizmetlerini vermektedir. Arızalarını giderdiğimiz markalar aşağıda sizlere belirtilmiştir.

Fethiye Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Fethiye'de Verdiğimiz Diğer Hizmetlerimiz

Yapılan işlerden örnekler...