Fethiye Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Fethiye Çamaşır Makinesi Servisi

Fethiye Çamaşır servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Fethiye çamaşır makinesi servisi ve tamiri hizmetlerini veren firmamız öncelikle her markadan olan çamaşır makinelerinize bakım hizmeti sunmaktadır. Onlarda gördüğünüz performans düşüklüklerinde bizi arayabilir ve teknik destek talep edebilirsiniz. Yapacağımız küçük bakımlarla makinenizin ömrünü artırabilirsiniz. En önemlisi de az bakım ücreti ödeyerek yeni makine alma külfetinden kurtulmuş olursunuz.

Fethiye Çamaşır makinesi servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Servisimizden kurulum, montaj ve arıza hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür. Arıza kaydı oluşturan kişilere en yakın zamanda randevu verilmektedir. Teknik ekibimiz randevu saatinde belirtilen adreste olurlar. Arızayı tespit ederek izlenecek yolu size bildirirler. Eskiyen parçalar söz konusu ise bunlar orijinal olanlarla değiştirilerek sizleri parça ve servis garantisinden faydalandırırız. Müşteri memnuniyeti ve makinenizin performansının iyi olması için bu oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bizleri tercih etmenizde birçok neden bulunmaktadır.

Çamaşır makinesi arızalarından bir kaçı;

İrtibat numaralarımız;

fethiye camasir makinasi servisi tel no

Fethiye Çamaşır Makinesi Servisini Ne Zaman Çağırmalısınız?

Çamaşır makineniz hayat kalitenizi artıran ve ev işlerinde sizlere kolaylık sağlayan teknolojik cihazlar arasında bulunmaktadır. Onların arızalanması demek konforunuzun düşmesi demektir. Verimsiz çalışan makineler çamaşırlarınızı güzel yıkamaz ve belli bir hijyen elde edemezsiniz. Bu durum da aile bireylerinin giydiği kıyafetlerde bazı alerjik durumlara neden olabilir. Özellikle cildiniz hassassa; düzgün durulanmayan, deterjanlı kalan ya da sıkma sorunu olan makinelerden çıkan çamaşırlar bazı cilt tahrişlerine neden olabilir.

fethiye çamaşır makinesi servisi

Karşılaştığınız sorunlar karşısında yeni Çamaşır makinesi almak kişiler için oldukça külfetlidir. Onları tamir ettirerek ilk günkü randımanında çalışmasını sağlamanız daha akıllıca olacaktır. Tamir ve onarım hizmetleri de sizlere sunulmaktadır. Hangi markada Çamaşır makineniz olursa olsun, karşılaştığınız sorunlar işinde uzman kişiler tarafından çözülmektedir. Bunu talep etmeniz için bizi aramanız yeterlidir. Aradığınızda arıza kaydı oluşturulur size sizlere randevu verilir. 

Fethiye Beyaz Eşya Servisi

Fethiye ve çevresinde siz değerli müşterilerimize 4 farklı üründe servis, teknik servis, onarım, bakım, tamirat, kurulum gibi, beyaz eşya servisi denilince akla gelebilecek tüm şeylerde sizlere hizmet vermekteyiz. Bulaşık makinesi , buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre fırınlarda yaşanabilecek olası sorunlarda teknik servis, ayriyeten kurulum hizmeti vermekteyiz. Bizleri hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Fethiye Çamaşır Makinesi Servisi ve Tamiri Tercihleri

fethiye bulaşık makinesi servisi
fethiye çamaşır makinesi servisi
fethiye buzdolabı servisi
fethiye ankastre fırın servisi
fethiye buz makinesi servisi

Fethiye Çamaşır makinesi servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

marmaris çamaşır makinesi servisi

Görüldüğü üzere servisimiz disiplinli iş anlayışı ile hizmet vermektedir. Yerinde yapılan bakım çalışmalarımız haricinde servisimizde sunduğumuz arıza giderme ve parça değişimi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ev ya da iş yerlerinize geldiğimizde çalıştığımız alanı temiz bir şekilde sizlere teslim ederiz. Bu durum da özellikle ev hanımlarının oldukça hoşuna gitmektedir. Fethiye çamaşır makinesi servisi ve tamiri teknik ekibi her zaman sizlerin yardımına koşmaya hazırdır. Hadi o zaman kaliteli bir hizmetin tadını çıkarın…

Her markada olan Çamaşır makinelerini tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Fethiye çamaşır makinesi servisi ve tamiri birçok markadaki makinelerin bakım, onarım ve arızaları ile ilgilenmektedir. Aşağıda bulunan markalardaki çamaşır makinelerinin tamirlerini yapmaktayız:

Fethiye Çamaşır makinesi servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Fethiye çamaşır makinesi servisi ve tamiri sizlere birçok konuda yardımcı olmaktadır. Arıza için bizleri aradığınızda sizlere randevu oluşturacaktır. Hızlı servis anlayışımızla hemen bulunduğunuz adrese geliriz. İhtiyacınız olan hizmet tipini bize belirterek hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Fethiye'de Verdiğimiz Diğer Hizmetlerimiz

Yapılan işlerden örnekler...