VESTEL SERVİSİ

REGAL SERVİSİ

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Buz Makinesi, Ankastre Fırın, Klima, Kombi Servisi İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.

Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye, Ortaca, Milas, Dalaman Yatağan, Köyceğiz, Akyaka, Ula Gökova, Dalyan Servisi

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Vestel, Regal Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar bir evin olmazsa olmaz ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Gelişen teknoloji ve insanların zamandan tasarruf etmelerine imkan tanıyacak birçok yenilik beyaz eşyalarda da ön plana çıkıyor. Beyaz eşyalarda en çok tercih edilen ürünlerin başında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi demirbaş ürünler’in dışında kombi ve klima talepleri giderek artış gösteriyor. Hem pratik hem de birçok alanda fayda sağlayan bu ürünler evin vazgeçilmez bir parçasıdır. Uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilen beyaz eşyalar birbirinden farklı özellikleri ile de kullanıcılar ile buluşuyor. Beyaz eşyalar gerek kullanım gerekse de uzun yıllar kullanılmasından dolayı belirli bir süre sonunda çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak bozulma ve arıza durumları ile karşı karşıya kalıyor. Bozulan ve arızalanan beyaz eşyalarınız için yeni bir beyaz eşya almak yüksek fiyatlardan dolayı çoğu kişi için mümkün değildir. Bölge beyaz eşya servisi olarak bozulan beyaz eşyalarınız için sizlere profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

beyaz esya servisi

Vestel, Regal Servisi Hizmeti

Kaliteli işçilik konusunda sizlerin ne kadar titiz olduğunuzu biliyor ve biz de en çok bu konuya hassasiyet gösteriyoruz. Aldığımız işleri taahhüt ettiğimiz sürede teslim etmeye çalışıyor ve işçilik konusunda ekstra özen gösteriyoruz.

Satış Sonrası Profesyonel teknik servis hizmetlerimizden ve kurumsal işletme avantajlarımızdan yararlanmak için bizi 7 gün 24 saat 444 8 166 telefonumuzdan arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede yönlendirilerek sorununuzun en hızlı şekilde çözülmesi sağlanacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

servisfoto1
slider1