BUZ MAKİNESİ SERVİSİ

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Buz Makinesi, Ankastre Fırın, Klima, Kombi Servisi İçin Çağrı Merkezimizi Arayınız.

Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye, Ortaca, Milas, Dalaman Yatağan, Köyceğiz, Akyaka, Ula Gökova, Dalyan Servisi

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

BUZ MAKİNESİ SERVİSİ

Servisimiz birçok eşyanın tamir, tadilat ve bakımlarını yapmaktadır. Bunların arasında buz makineleri de büyük yer kaplamaktadır. Ev ya da iş yerlerinizdeki her türlü beyaz eşya servisimizce tamir edilir, bakımları yapılır. Yıllardan beri servis tamir hizmeti veren firmamız kullanmış olduğunuz elektrikli ve elektronik cihazlarda hep yanınızda olmuştur. Endüstriyel eşyaların da bakımlarını yaptığımızdan dolayı buz makineleri de sorunlarını giderdiğimiz cihazlar arasında bulunmaktadır. İşinde uzman teknik ekibimiz her türlü sorununuzda yanınızdadır. Sizlere bir telefon uzağınızdayız.

 
buzmakinesi1

BUZ MAKİNESİ SERVİSİ

Buz makineleri turizm ve konaklama tesislerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu makinelerde mini küpler içerisinde farklı meyvelerin özleri dondurulur ve meyve suyu yapımında kullanılarak misafirlere ve müşterilere ikram edilir. Ticaretle uğraşanlar da buz makineleri sayesinde çabuk bozulacak ürünlerinin uzun süre taze kalmasını sağlamaktadırlar. Ticaret, ithalat ve ihracat için oldukça önemli olan buz makineleri zaman içerisinde bazı sıkıntılarla karşılaşmaktadırlar. Bu sıkıntılarda sizlere Muğla buz makinesi servisi ve tamiri yardımcı olacaktır.

slider1